Barové degustace III.

Nové pásmo barových degustací je tady! Těšit se můžete 5 nabitých večerů, při kterých se pro tentokrát zaměříme hlavně na svět koktejlů! 

Cena degustace je 990 Kč / osoba a cena barmanské školy je 1490 Kč / osoba.

 

Začátky degustací jsou od 19:00.

 

Kapacita je omezená, proto neváhejte a rezervujte si své místo včas, ne jako minule na poslední chvíli. 

Rezervujte prostřednictvím formuláře níže.

 

Fotka

24. 1. Koktejly dle slavných osobností

Rezervováno 8 z 12

Zajímá vás, na čem si pochutnával Ernest Hemingway, když na Kubě psal legendární drama Stařec a moře? To a pět dalších oblíbených koktejlů slavných osobnosti z historie i současnosti můžete ochutnat na této jedinečné degustaci.

Fotka

7. 2. Koktejly z doby prohibice

Rezervováno 4 z 12

Během prohibice se Američané museli naučit být kreativní, aby si mohli tajně pochutnat na alkoholu. Tato éra dala vzniknout nespočtu zajímavých koktejlů a přispěla tak zásadně do vývoje mixology. Vraťte se s námi do dvacátých let minulého století a ochutnejte několik oblíbených receptur, které se tajně míchaly po sklepích.

Fotka

13. 3. 6 nejslavnějších koktejlů světa

Rezervováno 12 z 12

K této degustaci snad není třeba nic dodávat. Ochutnáte ty nejlepší a nejznámější koktejly, které kdy spatřily světlo světa. Dozvíte se také něco málo o kontextu jejich vzniku, variacích a proč se staly těmi nej zrovna tyto kousky.

Fotka

27. 3. Tropické a Tiki koktejly

Rezervováno 8 z 12

Tiki koktejly nejsou jen o krásně propracovaných sklenkách, ale mají za sebou celou kulturu, která se začala vyvíjet v Polynésii či v Karibiku. V padesátých letech je pak zpopularizovali Američané prahnoucí po inovacích, kterými Tiki koktejly doslova přetékaly!

Fotka

24. 4. Filmové koktejly II.

Rezervováno 3 z 12

Druhé kolo s tekutými hvězdami filmového plátna! Tato degustace ovšem nenavazuje na tu předchozí z října. Potkáte se s novými unikátními drinky, na kterých si pochutnávali herci a herečky v oscarových filmech a jiných kultovních peckách!

Rezervace poukazu na degustaci


Zavřít