Pivovar
Němý
Medvěd

První mělnický minipivovar od roku 1958.
Vrátili jsme výrobu piva do části Mělníka, kde je tak tradiční, že se podle ní čtvrť dokonce jmenuje.
Vítejte na Pivovaře.
Pivo vaříme s láskou a úctou k lokálním surovinám.

Přejít na web Pivovaru

O pivovaru

Pivo jsme v roce 2015 začali vařit v bývalé garáži ve třínádobové varně z druhé ruky s výstavem 500 hl ročně. Pod ní, na rozdíl od většiny jiných pivovarů, plápolají díky klasickému hořáku opravdové plameny .Ty, společně s tvrdou mělnickou vodou, dávají medvědímu pivu neopakovatelný charakter. 

Již v roce 2020 ale tyto prostory přestaly kapacitně dostačovat a my jsme se rozhodli výrobu rozšířit. Novému pivovaru jsme věnovali celé jedno podlaží v našem Brlohu a vybavili jsme ho nejmodernější technologií, kterou nám dodala skvělá česká firma.
První várku jsme zde uvařili v červenci 2022. Zůstali jsme věrní třínádobové varně, ale výstav jsme zvýšili na 2.000 hl ročně.

Co ale zůstalo pořád stejné? To, že nás vaření piva baví, vaříme ho s láskou a doufáme, že Vám, našim hostům, bude medvědí pivo chutnat!

Dej bůh štěstí!

Naše pivo

Začínali jsme se spodně kvašenými ležáky, kterým dodávala neopakovatelný charakter neupravovaná tvrdá mělnická voda. Na tom se nic nezměnilo ani v nové výrobně.  Repertoár námi vařených piv jsme s novými prostory rozšířili o svrchně kvašená piva a nakuřované speciály. Tato nakuřovaná piva, budou neustále na čepu v naší Brloží pivnici, protože se skvěle hodí k americkému barbecue, které udíme pouhá dvě patra pod naším pivovarem.  

Pivo v PET lahvích je možné zakoupit buď v hospodě Němý Medvěd, hostinci Dobrý Kanec, ve specializované prodejně lahvových piv Pivo & Zahrada, a nebo přímo v budově Brloh, kde se nachází i samotný pivovar. Pokud máte zájem o větší odběr, doporučujeme předchozí telefonickou domluvu.

Další informace

Najdete na samostaném webu pivovaru...

Přejít na web Pivovaru
Fotka
Fotka
Fotka

Prohlídka pivovaru

Pivovar sice není standardně přístupný veřejnosti. Ale pro zájemce samozřejmě pořádáme komentované prohlídky s naším sládkem. Prohlídka trvá cca 45 minut aběhem ní proniknete do tajů vaření piva v našem pivovaru.

Uvař si svoje vlastní pivo

Chcete zažít víc, než jen prohlídku pivovaru? Což takhle si uvařit vlastní pivo? Je to trochu na delší lokte, protože pivo musí 6 - 8 týdnů zrát v ležáckém tanku, ale vy strávíte den se sládkem, se kterým pivo uvaříte, pak u nás dozraje a vy si už jen vyzvednete soudek vlastního piva!

Tudy za vlastním pivem Tudy na prohlídku pivovaru

Pro firmy

Sháníte originální upomínku na výročí vaší společnosti, vánoční dárky pro klienty, nebo třeba poděkování pro zaměstnance? Rádi vám na míru připravíme nabídku dárkového balení lahvového piva s vaší vlastní etiketou. Vše je na domluvě, neváhejte se na nás obrátit. Jen je třeba takovou objednávku řešit minimálně 1,5 měsíce před plánovaným odběrem.

 

Pro sběratele

Milí sběratelé pivních a pivovarnických artiklů. Jak sami víte, proto, aby nějaký sběratelský kousek měl alespoň nějakou hodnotu nesmí být všude a všem běžně dostupný. Proto jsme se rozhodli, že žádný z našich suvenýrů NEBUDEME nikam a nikomu POSÍLAT.

Vše, co máme k prodeji, si můžete zakoupit pouze osobně u nás v hospůdce Němý Medvěd - Beer Bar a restauraci Brloh Barbecue. Než k nám pojedete, ověřte si telefonicky (Němý 773 898 122 - volat po 15h), že vámi požadovaný kousek aktuálně máme. Též si překontrolujte otevírací dobu naší hospůdky.

Kontakty pro kontrolu dostupnosti vámi požadovaného artiklu:
Němý Medvěd - Beer Bar: 773 898 122 - volat po 15 h
Brloh Barbecue: 723 276 406 - volat po 15 h

Kontakty

Pivovar není bez předchozí domluvy otevřen veřejnosti.
Prohlídky pivovaru, prodej piva, půjčování / vracení výčepních zařízení pouze po dohodě.


Adresa‍
Brloh, 2. patro

Bezručova 613/30, 276 01 Mělník
Mapa

‍Telefon: 605 731 530
(Volejte ideálně během dopoledne)
E-mail: petr.nemec@nemymedved.cz

Ikona site Facebook Pivovaru Ikona site Instagram Pivovaru

Fakturační adresa:
Němý Medvěd s.r.o., DIČ: CZ08794791

Kudy k nám

Adresa

Bezručova 613/30, 276 01 Mělník
50.353823, 14.482272
Kontakty

MHD + Pěšky

MHD z Prahy jezdí každou chvíli ze stanice Ládví. Budova Brlohu je přímo u zastávky Mělník, Pivovar. Bezpečně ji poznáte podle neonové výzdoby na fasádě.

Pokud vystoupíte na autobusovém nádraží, stačí jít Bezručovou ulicí kolem hotelu Olympionik, sídla mělnických hasičů a zadního traktu obchodního Z-centra. Přijdete k bloku domů u kruhového objezdu a zde nás již bez problémů najdete. 

Pakliže přijedete vlakem, stačí se vydat ulicí Jiřího z Poděbrad směr autobusové nádraží a odtamtud cestu už znáte!

 

Autem

V okolí je několik bezplatných parkovacích ploch.

Další patra Brlohu

Přízemí
Barbecue
1. patro
Bar

Naše další podniky

Zavolejte nám

Volejte ideálně během dopoledne

Zavřít