Barové degustace II.

I na konec roku jsme připravili překvapení pro vaše chuťové pohárky! 

 

Poznejte rozmanitost rumů, odhalte tajemství koktejlů ze známých filmů a nebo zažijte hlubokou chuť ginu!
Připravili jsme nové pásmo degustací, které pro vás a vaše přátele povedou ti nejlepší profesionálové v oboru.
Cena degustace s občerstvením je od 990 Kč/osoba.

 

Kapacita je omezena, proto neváhejte a rezervujte si své místo včas, ne jako minule na poslední chvíli.
 

 

 

Fotka
Fotka

4.10. Neobjevená zákoutí rumů

Ač patří rumy mezi ty nejpopulárnější nápoje u nás, stále je mezi nimi co objevovat! Přijďte si poslechnout zajímavosti a pikantnosti o tomto populárním alkoholu a zároveň si vychutnat rumy, které jste dosud nejspíš nikdy neochutnali!

Fotka
Fotka

18.10. Filmové koktejly

Protřepat, nemíchat! Kdo by neznal tuto oblíbenou frázi, kterou používá James Bond, když si objednává svůj legendární koktejl. Ochutnali jste ho ale někdy? A další legendární koktejly z filmů a seriálu, jako například Big Lebowski, Sex ve městě a další? Jestli ne a zajímá vás, jaké koktejly si užívali vaši oblíbení filmoví hrdinové, tak vzhůru na naši degustaci!

Fotka
Fotka

1.11. Střední a Jižní Amerika jak ji neznáte

V předvečer tradičního mexického svátku Los Muertos  jsme si pro vás připravili degustaci z exotických koutů amerického kontinentu. Rumy tentokráte vynecháme - budeme ochutnávat jiné dobroty ze světa prémiového alkoholu, které v současné době zaslouženě hýbou barovým světem!

Fotka
Fotka

15.11. Gin a Gin&Tonic

V současné době nejpopulárnější alkohol na našem trhu zažívá oprávněnou renesancii a naši barmani si pro vás vybrali několik netradičních specialit, které tento neuvěřitelně bohatý svět ginů bylin nabízí! 


Zavřít